W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy specjalistyczny serwis bram garażowych i serwis bram przemysłowych, zajmujący się montażem i naprawą bram garażowych oraz przemysłowych. Naprawa, montaż i konserwacja bram garażowych i bram przemysłowych są dopełnieniem naszej kompleksowej oferty. Przeprowadzamy przeglądy techniczne bram zarówno w czasie trwania okresu gwarancyjnego, jak również po jego zakończeniu. Wszelkie zgłaszane awarie traktujemy priorytetowo i dokładamy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na nasze usługi był jak najkrótszy. Oprócz najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie posiadamy również nowoczesne narzędzia i akcesoria. Dzięki temu nasze usługi wykonujemy szybko i starannie.

Szukasz dobrego serwisu bramy garażowej lub przemysłowej w Poznaniu?
Zadzwoń: 604 225 202

 

Zakres serwisu bram garażowych i przemysłowych

Oferta naszego serwisu bram garażowych i przemysłowych obejmuje:
Serwis bram garażowych (2)Serwis bram garażowych

  • montaż bram
  • regulację bram
  • naprawy, konserwacje bram
  • wymianę bram
  • montaż napędu automatycznego do bram

Serwisujemy sprzedajemy oraz montujemy automatykę do bram i szlabany.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobywać zaufanie klientów na szeroko rozumianym na rynku pojęciu utrzymania ruchu na obiektach.

Obsługujemy firmy nie tylko z Poznania:

  • Firmę logistyczno-transportową DB Schenker oddziały w całej Polsce,
  • Salony samochodowe Grupy Krotoski-Cichy,
  • Fabrykę Tektury Falistej TFP,
  • Salony samochodowe BMW Smorawiński i wiele innych obiektów na terenie Polski.

Posiadamy części zamienne, eksploatacyjne do bram ramp śluz: rolki, zawiasy, linki, sprężyny, napędy, sterowniki.

Zapewniamy natychmiastowy serwis naprawczy. Po wykonanym przeglądzie zostanie przygotowany protokół z jego wykonania oraz wyszczególnione i wycenione konieczne do przeprowadzenia naprawy.

Naprawa i serwis bram garażowych w Poznaniu – super cena

Świadczymy usługi naprawy i serwisu bram garażowych i przemysłowych dla klientów z całej wielkopolski m. in. dla takich miast jak Stęszew, Poznań, Swarzędz, Mosina, Puszczykowo, Luboń, Komorniki, Plewiska, Skórzewo, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Wiry, Suchy Las, Przeźmierowo. Zapewniamy profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie napraw i montażu bram. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno klienci indywidualni, jak również firmy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu zamówienia, w przypadku pytań nasi fachowcy służą pomocą.